neizm.com

Football Manager 2015’de Transfer Nasıl Yapılır

Oynamaya başladığınız andan itibaren sizi etkisi altına alan açlık, susuzluk hatta lavabo ihtiyaçlarını bile unutturan Football Manager 2015 oyununda transfer nasıl yapılır onu anlatacağız. Bir önceki oyuna göre yenilenen arayüzü ile kullanıcılara daha kolay kullanım olanağı sağlam FM 2015’te transfer yapmak bir yana transfer listesindeki oyuncuları bile bulmak oyuna yeni başlayanlar için bir hayli zor. Bizde bu yazımızda öncelikle transfer yapmak isteyen ancak belirlediği bir oyuncu olmayan yeni FM oyuncuları için ilk olarak transfer listesinde bulunan oyuncuları nasıl bulacağımızı anlatacağız.

Fm 2015 transfer yapma

Transferdeki oyuncuları bulmak için soldaki menüden Gözlemcilik yazan yere tıklıyoruz. Daha sonra üstte yatay şekilde bulunan menüden Koşullar  – Hızlı Arama – Transfer Durumu sekmesine tıklıyoruz. Zaten buraya tıkladığınızda yatay menüye transfer durumu çıkacak orda açılan 3 sekmenin en sonundaki yeri Transfer Listesinde yaparsanız transfer listesindeki oyuncular, kiralanacaklar listesinde yaparsanız kiralık olarak gönderilecek oyuncular alt kısımda sıralanır.

Yine bu hızlı arama kısmından sözleşme durumuna tıklarsanız; ana ekran transfer durumundaki gibi 3 sekme çıkacak burdan da yine son sekmedeki durumu değiştirerek boştaki futbolculara bakabilirsiniz. Sonlanan (1 ay), sonlanan (3 ay) sekmeleri ise şu anlama geliyor. Örneğin; sonlanan (3 ay) seçeneğine tıklarsak, sözleşmesi maksimum 3 ay içerisinde bitecek oyuncuları alt menüde karşımıza getirir.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle