neizm.com

Genç Odası Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gençler her zaman rahat bir ortama sahip olmak isterler. Bünyesel olarak rahat ve sorumluluk bilincinde olmadıklarından yaşadıkları ortamında o tarzda hissettirmelerini isterler. Bu istekleri genellikle olmadığından da odalarında verimli olarak zaman geçiremeyip, odalarına gerekli değeri göstermemektedirler. Bu sebeple de genç odası dekorasyonunu yaparken gençlerin istekleri doğrultusunda gerçekleştirilmesi gereken ve dikkat edilmesi gereken kısımlar bulunmaktadır. Bunlar;

1) Genç odası kesinlikle küçük veya dar olmamalıdır. Çünkü gençlerin ruhları özgürdür. Bu yüzden de küçük yerler onları sıkar.

2) Gençlerin renk tonları açık ve canlı renklerdir. Alışagelmiş oda renkleri gençlerin göz zevkini istemsiz bir şekilde bozar ve odaları onlara psikolojik olarak farklı işlere yöneltir.

3) Genç odası denildiğinde akla gelen sadece çalışma masası, bilgisayar masası gibi eşyalar olmamalıdır. Nasıl bir salon dekorasyonu yapılırken çok detaya iniliyorsa, aynı şekilde genç odası dekorasyonu yaparken de detaylara inilmelidir.

4) Gençler için çalışma masası her zaman çok yönlü olmalıdır. Tek cisimlik masalar gençlerini çalışmaktan veya oraya yönlenmekten alıkoyabilir. Bu yüzden de gençlerin hevesini getirecek, görsellik yönünden hoş eşyalar kullanılmalıdır.

Genc-Odasi-Dekorasyonu-2013

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle