neizm.com

Google Adsense Ödemeleri Ne Zaman Yapılır?

İnternet üzerinden para kazanmanın en bilindik en güvenilir yolu Google Adsense‘dir. Peki Google Adsense’yi kullanmaya yeni başlamış ve daha önce hiç ödeme almamış olan arkadaşlarımız için bu yazımızda Adsense Ödemelerinin ne zaman yapıldığını anlatacağız. En sık sorulan sorulardan birisi “Google Adsense‘den ne zaman ödeme yapılır ?” sorusudur. Aslında bu sorunun cevabı gayet açıktır çünkü,  Google Adsense’nin ödeme şekli ve zamanı herzaman bellidir. Adsense’den ödeme alabilmek için tek koşul hesabınızdaki kesinlenmiş kazancın 100$ olmasıdır. Eğer bu rakamı yakarlsanız bir sonra ki ayın son haftasında paranız çek veya EFT ile size ulaşır.

Daha detaylı anlatacak olursak;

– 100 $ kesin kazanç olmadan asla ve asla ödeme alamazsınız. Toplam kazancınız 100 $’ye eriştiğinde bir sonraki ayın 25′i ile 30′u arasında ödemeniz gönderilecektir , bu durumda çek veya EFT ödemesi farketmiyor. Yani Ocak ayı sonunda hesabınızda 100 ve 100 dolardan fazla kazanç varsa -bu kazanç kesinleşmiş kazanç olmalıdır- Şubat ayının son haftasında geliriniz hesabınıza EFT yoluyla yatırılır ya da çek ise gönderilir.

Ay sonunda 100 $ kapatıpta 99 $ kesin kazanç alan arkadaşlar için ; Maalesef ödeme alamayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle