neizm.com

Google Akıllı Saat Üretecek

Akıllı saat ilk olarak Sony firması tarafından bir kaç sene önce üretilmişti. Son dönemde çıkan haberlere göre Samsung ve Apple firması çok yakında akıllı saat çıkaracağı, bu akıllı saatleri yıl sonuna tanıtacaklarıydı. En son akıllı saat iddaası ise LG’ninde bir akıllı saat tasarladığıve yakında üreteceğiydi. Ve bu iddaalardan en sonuncusu ve diğerlerine göre olabilitesi en yüksek olanı Google‘ın da akıllı saatler üzerinde çalıştığı ve kısa süre sonra duyuracağı.

Son dönemde hayatımızın bir parçası olan akıllı telefonlar bu kadar yaygınken önümüzde ki yıllarda da dokunmatik akıllı saatlerin popüler olması bekleniyor. Akıllı saatler neredeyse bir bilgisayarın özelliklerine sahip bunu herkes çok iyi biliyor peki bu özellikler hergün aksesuar olarak taktığınız saatlerin yerini alırsa nasıl olurdu? Önümüzdeki yıllarda birçok firmanın üretimini yapacağı akıllı saatler  hem kullanıcıların daha kolay taşımasını sağlayacak hemde daha pratik olacak. Belki akıllı saatler bir akıllı telefonlar kadar özellikli olmaya bilir ama çok işe yarayacağı kesin. Çıkan söylentilere göre üretilecek akıllı saatlerle mail hesaplarımızı kontrol etmek, sosyal paylaşım sitelerine girmek gibi işlerimizi, zevklerimizi yapabileceğiz.

Çıkan haberlere göre Google’ın akıllı saati Motorla X Phone ile entegrasyon özelliğine sahip olacak. Akıllı saat, Mayıs ayında düzenlenecek olan Google I /O etkinliğinde görücüye çıkabilir. Google, akıllı gözlükten sonra akıllı saatiyle bende varım diyor.

Akıllı-Saatler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle