neizm.com

HTC Windows Phone 8S İncelemesi

HTC, akıllı telefonlar arasında kendisine yeni yeni yer bulmaya başladı. Yeni yeni derken zaten piyasada vardı fakat  Samsung ile savaşacak dereceye yavaş yavaş yaklaşıyor gibi gözüküyor. HTC, piyasadaki akıllı telefonlar arasında kaliteli olup da tatmin edici bir fiyata sahip ürünleri sunan firmalardan birisi diyebiliriz. Farklı farklı alanlarda kendisine yeni yeni yer bulması ile piyasada da ufak tefek değişikliklere gidilmesini sağlıyor.

HTC yeni cihazlarından olan Windows Phone 8S gerçekten günümüz teknolojisini içerisinde barındıran bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor.  Nokia Lumia’dan sonra Windows Phone 8’li bir cihazı daha tanımış olduk HTC Windows Phone 8S ile… İçerisinde bulundurduğu özelliklere bakarsak fiyatı da çok abartılı değil…

Cihazın teknik özelliklerini inceleyelim. Qualcomm S4 1 GHz’lik Çift Çekirdekli bir işlemci kullanıyor. 512MB RAM bulunurken cihazda 4GB’lık dahili hafıza bulunuyor ve bu hafıza microSD kartlar ile arttırılabiliyor. 5 MP’lik LED flaşlı bir kamerası bulunurken, 720p HD video çekimini başarıyla tamamlıyor. 4 inçlik Süper LCD dokunmatik bir ekrana sahipken Gorilla Glass ile de ekranın güvenliğini tam teşkilat sağlıyorlar. 113 Gram ağırlığı mevcut. 1700 mAh’lık bir pile sahip. Bu da bu cihaz için oldukça yeterli bir pil diyebiliriz.

Cihazın fiyatı da o kadar yüksek değil. Diğer cihazlar ile kıyaslarsak fiyatının fena olmadığının farkına varacaksınız. Windows Phone destekli bir HTC cihaza sahip olmak isteyenler için 949 TL gibi bir fiyat biçilmiş durumda. Eşsiz Windows Phone 8 keyfini HTC Windows Phone 8 ile yaşayabilirsiniz.

HTC Windows Phone 8S Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle