neizm.com

İETT Otobüslerine Bedava İnternet Geliyor

Toplu taşıma ulaşım ağının en büyüğü olan İETT’den yolcularına büyük bir hizmet geliyor. Şehir içi ulaşımlarda kullanılan İETT otobüslerinde artık ücretsiz wifi yani ücretsiz internet olacak. Yolcularına kaliteli, rahat, konforlu bir hizmet sunmayı amaçlayan İETT’nin bu yeni projesiyle artık yolcular ücretsiz olarak internete girebilecekler. Bedava internet projesi ilk olarak uzun hatlarda çalışan otobüslerle uygulanacak ve daha sonra tüm hatlardaki otobüslerde olacak.

Bu proje sayesinde sıkışan trafikte yolcular sıkılmak yerine telefonlarından, ipadlerinden veya bilgisayarlarından internete girerek daha iyi vakit geçirecek. Başlatılan bu yeni çalışma ilk olarak 100 civarı otobüs kapsayacak. Ve daha sonra tüm otobüslerde olacak. İETT | Aladağ günlük araç kiralama | Ceyhan evden eve taşımacılık firmaları | Yüreğir oto ekspertiz | araçlarında olacak bedava internet projesi için İETT’nin Avea ile ön protokol imzaladığı söyleniyor. Çok iyi bir hizmet olacak olan bu yeni projenin 1 sene içerisinde tam anlamıyla uygulamada olacağı yine aldığımız duyumlar içerisinde.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle