neizm.com

İnşaat 2 Filmi 7 Kasımda Sinemalarda

Şevket Çoruh ve Emre Kınayın bundan 10 yıl önce oynadıkları ve o dönemin sinema şartlarının zor olmasına rağmen çok beğenilmesi bu filmi tetikledi. 10 Yıl sonra vizyonda yerini alacak olan bu film için, sağlam bir kurgu ve oyuncu kadrosuyla beraber şimdiden iddalı olduğunu gösterdi.

insaat 2 filmi

FİLMİN KONUSU

İnşaat birdeki konu burada devam edecek. Ancak bu sefer çok farklı bir senaryoyla. Yani ilk filmde hapse giren iki kafadar, bu kez hapisten çıktıktan sonra tatil bölgesinin birindeki otelde güvenlik olarak çalışırlar. Ancak burada da başlarına gelmeye kalmaz. Otele gelen bazı kişiler alkol ve buna benzer şeyleri içtikten sonra olaylar başlar. Hırsızlık, kavga ve buna benzer birçok olay meydana gelirken, bizimkilerde uslu durmaz. Bulundukları mekanlarda yine cenazeler olmaya başlar ve bundan dolayı da başları ister istemez başlar belaya girer. Cesetleri görmezden gelseler de, yinede cesetler başlarına büyük bela olur.

OYUNCU KADROSU

Şevket Çoruh, Emre Kınay, Bülent Kayabaş, Güney Karacaoğlu ve Yeşim Büber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle