neizm.com

İnternetten Para Kazanmanın En Kolay Yolu

İnternet üzerinden kazanç sağlayan, hatta ev geçindiren insanları duymuşsunuzdur. Günümüzde binlerce insan internet üzerinden para kazanmaktadır. Kimi insanlar bunu belli başlı sermaye koyarak, parasını riske atarak yapmaktadır. Bu riskli dediğimiz yöntemlerin başında e-ticaret gelmektedir. İnsanlar belli ücretle site yaptırıp, ücretli reklamlarla toptan aldıkları ürünü satarak kazanç sağlamaya çalışmaktadır. Bu internet üzerinde oldukça fazla yapılan kazanç sağlama seçeneğidir. Biz ise sizlerle daha basit, riski olmayan bir yöntem anlatacağız. Hiçbir sermaye ortaya koymadan, internet sitesi kurmanıza, ücretle reklam satın almanıza gerek kalmadan internet üzerinden nasıl para kazanabilirsiniz onu anlatacağız.

Sıfır Sermaye İle İnternet Üzerinden Para Kazanma

İnternetten para kazanmak için binlerce kişi web sitesi açarak, Google Adsense ile para kazanmaya çalışmaktadır. Sağlık, moda, genel blog, ekonomi, spor gibi kategorilerde siteler açan insanların bu sistem üzerinden para kazanmak için hit yani ziyaretçiye ihtiyacı vardır. Bunun için sitelerinin Google aratmalarında yükselmesi ve ziyaretçi çekmesi için makalelere özgün içeriklere ihtiyacı var. Sizde hakim olduğunuz konularda makale yazarak satabilirsiniz. 100 kelimesi 1 TL olan bu işlemde en kötü 200 kelimeden 10 makale yazsanız 20 TL eder. Günde 10 makale yazsanız haftada 140 TL, ayda 560 TL eder.

Peki makaleyi yazdıktan sonra nasıl satarım. Makalelerinizi satıp para kazanmak için forum sitelerine ve makale satış sitelerine üye olabilir, birkaç referans makalenizi göstererek, satabilirsiniz. Hatta paket halinde de satabilirsiniz. Bunu da makaleleri 5’li 10’lu gruplara ayırarak böylece tek tek satmak yerine paket paket satabilirsiniz.

1 Comment

  1. Oldukça faydalı bir içerik olmuş, ekonomi ve yatırım ile ilgili merak ettiğiniz konu başlıklarında adresime davetlisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle