neizm.com

iOS 8 Güncellemesi Hangi Cihazlarla Uyumlu

Apple firması yeni çıkaracağı İOS 8 yazılımı öncesi Amerika’nın San Francisco eyaletinde geliştiricilere yönelik seminer düzenlendi. WWDC 2014 adı altında düzenlenen etkinlikle iOS 8’le birlikte gelecek yenilikler açıklandı. Peki iOS 8 hangi cihazlarla uyumlu olacak? 25.si düzenlenen seminerde hem mobil işletim sistemi iOS 8, hem de Mac bilgisayarlar için OSX 10.10 Yosemite işletim sistemi tanıtıldı.

iOS 8 uyumlu cihazlara ve iOS 8’le gelecek olan yeniliklere aşağıdan bakabilirsiniz.

iOS 8 Uyumlu Cihazlar

Konferansın en çok merak edilen yeniliklerinden iOS 8 işletim sistemi, QuickType hızlı klavye özelliği, Health Kit sağlık uygulaması ve grup mesajlaşma gibi birçok yenilik ile gelen iOS 8 önümüzdeki son bahar son kullanıcılar için dağıtıma başlanacak. Şu anda geliştiriciler için beta sürümü yayınlanan iOS 8′in uyumlu olduğu cihazlar arasında, iPhone 4S, iPad mini, Retina ekranlı iPad mini, iPad 2 ve daha yeni iPad modelleri ve 5.nesil iPod Touch yer alıyor .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle