neizm.com

beylikdüzü escort

iOS 8 Güncellemesi Hangi Cihazlarla Uyumlu

Apple firması yeni çıkaracağı İOS 8 yazılımı öncesi Amerika’nın San Francisco eyaletinde geliştiricilere yönelik seminer düzenlendi. WWDC 2014 adı altında düzenlenen etkinlikle iOS 8’le birlikte gelecek yenilikler açıklandı. Peki iOS 8 hangi cihazlarla uyumlu olacak? 25.si düzenlenen seminerde hem mobil işletim sistemi iOS 8, hem de Mac bilgisayarlar için OSX 10.10 Yosemite işletim sistemi tanıtıldı.

iOS 8 uyumlu cihazlara ve iOS 8’le gelecek olan yeniliklere aşağıdan bakabilirsiniz.

iOS 8 Uyumlu Cihazlar

Konferansın en çok merak edilen yeniliklerinden iOS 8 işletim sistemi, QuickType hızlı klavye özelliği, Health Kit sağlık uygulaması ve grup mesajlaşma gibi birçok yenilik ile gelen iOS 8 önümüzdeki son bahar son kullanıcılar için dağıtıma başlanacak. Şu anda geliştiriciler için beta sürümü yayınlanan iOS 8′in uyumlu olduğu cihazlar arasında, iPhone 4S, iPad mini, Retina ekranlı iPad mini, iPad 2 ve daha yeni iPad modelleri ve 5.nesil iPod Touch yer alıyor .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al