neizm.com

İp Adresi Nasıl Gizlenir Değiştirilir?

İnternet kullanımının artmasıyla birlikte internette izlenen kullanıcı sayısıda aynı oranda artmış oldu. Bilgisayar kullanıcıları internette hangi sitelere girdiklerini ve neler yaptıklarını gizlemek içinIP adresi gizlemek zorundadırlar. İp adresi nasıl gizlenir başlıklı bu yazımızda gizli ve güvenli internet kullanmak isteyenlerin aradığı tüm cevaplar mevcuttur. IP gizleme programlar vasıtası ile yapılmaktadır. Proxy programları bilgisayarınızın ipsini başka bir yerdeymiş gibi göstermenizi sağlayarak güvenli ve gizli internet kullanımı imkanı sunar. Bu sayede filtrelere takılmadan özgürce internette dolaşabilir ve sizi izlemelerini zorlaştırabilirsiniz. Türlü türlü ip gizleme programları vardır. Bu yazımızda ip adresi gizleme programlarından yalnızca ikisini tanıtacağız.

İlk tanıtacağımız ip gizlemek için programımız Torpark adlı program. Torpark Ip gizleme programı Türkçe dil desteğinden dolayı ülkemiz bilgisayar kullanıcıları tarafından çokça kullanılan bir programdır. Ip adres gizleme programı Torparksayesinde kolayca kendinizi gizleyebilir ve internette rahat rahat dolaşabilirsiniz. Torpark Türkçe Ip gizleme programı indirmek isterseniz buraya tıklayarak programın indirilme sayfasına ulaşabilirsiniz.

İkinci tanıtacağımız 2013 ip gizleme programı Hide IP adlı bir program. Hide IP 2013 ip adresi gizleme programı sayesinde aynı Torpark programında olduğu gibi internette özgürce ve gizlice dolaşabilirsiniz. Buraya tıklayarak ip adresi gizleme programı Hide Ip‘ nin indirilme sayfasına ulaşabilirsiniz.

2013 Ip adresi gizlemek için yazımızda ip gizleme programlarından iki tanesini tanıttık. Sizde istediğiniz programı bilgisayarınıza kurarak hemen kullanmaya başlayabilir, internette filtrelere ve engellere takılmadan dolaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle