neizm.com

iPhone 6 Plus’ın Bükülme Sorunu Düzelmedi

Hafızaları yokladığını zaman geçen günlerde bir kullanıcı, iPhone 6 Plus‘daki bükülme sorununun çözülmüş olduğunu kesin bir dille ifade etmişti.Mağazadan Yeni aldığı iPhone 6 Plus’ı Yakından incelediğini ve cihazın çok kolay büküldüğünü söyleyerek, yani ses açma-kapama tuşlarının hemen bir altına yeni bir tasarım koyulduğunu söylemişti. Piyasaya böyle önemli markaların modellerinden Yeni çıkan cihazların içini açarak incelemelerden sonra tamir edilebilir kesinliğinde raporlarını yayınlayan “iFixit” ekibi bu kesin iddaaların ardından cihazı yakından incelemeye koyuldu.

iPhone 6 Plus Bükülme Sorunu

Sonuç’a bakarsak;

Yeni iPhone 6 Plus’ın içini açan ve bu iPhone kullanıcısının iddiasında bahsettiği gibi söylediği önemli bölümü inceleyen iFixit ekibi, cihazda bahsedilen metal veya buna yakın bir tuşun olmadığını ı ve hala kolay bir biçimde bükülmeye devam ettiğini ispatladı.Yakın zamanda Apple kullanıcılarından bu konuyla alakalı olarak kesin bir bilgi bekleniyor. iPhone 6 Plus gibi çok önemli bir model olan telefonun, kolay bükülmemesini kullanıcılar elbette istiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle