neizm.com

iPhone Aksiyon Kılıfı

Son yıllarda artan iPhone kullanıcı sayısıyla birlikte bu cihazlar içinde koruma amaçlı olan iPhone kılıfları gerek model olarak gerek, korumada ki sağlamlık olarak baya gelişti. Bu yazımızda aksiyon sporları yapanlar yani telefonun zarar görme riski yüksek olan kişiler için üretilmiş kılıfı inceliyeceğiz.Böyle bir teknolojiye ihtiyaç duyan iPhone kullanıcıları aksiyon kamera kılıfı kullanarak bu ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Qmountz, Miveu-X, Hitcase ve Optrix HD bu konuda çalışan firmalardan bazıları. Hepsi birbirine benzer özelliklere sahip olan bu kılıfları kullanarak kayak yaparken,sörf yaparken, bisiklet sürer veya motor sporları yaparken iPhone’unuzu kullanarak video çekebileceksiniz.

Bu kılıflardan bazıları kadraja daha geniş bir alan sığdırmanızı sağlayan geniş açı lensle birlikte gelirken,bazıları da kamerayı göğsünüze sabitlemek üzere tasarlanmış. iPhone’unuzu kaskınıza veya sörf tahtanıza sabitlemek istiyorsanız,bu kılıflardan birini kullanarak bunu yapmanız mümkün.

iphone-aksesuar-kilifi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle