neizm.com

iPhone Karpuz Kesme Oyunu – Fruit Ninja

iPhone kullanıcıları için yapılmış oyunlar arasında en zevkli, en güzel oyunlardan birisi Fruit Ninja yani meyve ya da karpuz kesme oyunu diyebiliriz. Apple Store’daki en çok indirilen ve en sevilen uygulamlardan birisi olan Fruit Ninja oyununu herayak.com olarak sizin için ele aldık. Ücretsiz olarak indirdiğimiz oyunlar genelde çabuk olarak sıkıldığımız oyunlar olsada meyve kesme oyunu bu kategoride istisna güzel oyunlardan biri.

Oyunun göz yormayan görselliği, kolay gibi görenen yapısı var. Oyunun genel amacı ekranda çıkan meyveleri kesmek evet ama bu o kadar kolay olmuyor. Bombalara dikkat etmek lazım. Yazımızın başlığında Karpuz Kesme Oyunu olarak tanıttığımız bu oyunun asıl adı Fruit Ninja ama uyun’un milletimizce bilinen adı “Karpuz Kesme Oyunu” diye geçmektedir Oyunu oynarken meyveleri kestikçe emin olun meyveleri yemek isteyeceksiniz, birbirinden lezzetli Karpuz, Hindistan Cevizi, Muz gibi meyveleri keserek puan topladığımız ve topladığımız puanları internet üzerinden çevrim içi olarak paylaşarak Dünya geneli sıralamanızı görebilirsiniz. Oyunda  inanılmaz puanlar var, bu gerçekten çok şaşırtıcı.. Fruit Ninja oyununda samuray kılıcıyla karpuz kesmeye başladığınızda saatin kaç olduğunu unutacaksınız, son derece başarılı grafiklere sahip oyunda 3 farklı mod var. (Classic, Zen ve Arcade)

Oyunun Ücretsiz Versiyonunu İndirmek İçin Buraya Tıklayın.

fruit-ninja-iphone-meyve-kesme-oyunu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle