neizm.com

iPhone Kızgın İnekler Oyunu: Anitopia

İOS yazılımı yani iPhone kullanımı yaygınlaştıkça, iPhone için yeni uygulamalar ve oyunlarda çıkmaya devam ediyor. iPhone için yapılan oyunlardan bir yenisini ele aldığımız bu yazıda bu yeni uygulamanın adı “Anitopia“. Milyonlarca kişinin oynadığı bağımlılık yapan Angry Birds yani Kızgın Kuşlar oyunuyla neredeyse birebir aynı olan Anitopia’nın Türkçe adı da Kızgın İnekler oyunu. Bu oyundaki amaçta kızgın ineklerle çiftleri vurmaya çalışmak. Grafikleri, görsellikleri ile çok güzel bir oyun olan Anitopia, ücretsiz bir iPhone oyunu en azından indirip deneyebilirsiniz. Oyunu destekleyen Apple modelleri şunlar; iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3rd generation), iPod touch (4th generation), iPod touch (5th generation) ve iPad.

Anitopia oyunu indirmek için telefonunuzdan App Store‘ye girip arama bölümüne “Anitopia” yazıp arattıktan sonra indirebilirsiniz.

 

Anitopia Oyunu Resimleri

iPhone-Anitopia-Game
Kızgın İnekler Oyunu Anitopia

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle