neizm.com

İş Görüşmelerinde Sorulan Sorular

İş sahibi olmak, işe girmek için her iş alımı yapan şirketin kendine ait mülakat benzeri iş görüşmeleri olur. Peki iş görüşmelerinde sorulan sorular nelerdir? Bizde bu yazımızda iş görüşmelerinde en çok sorulan soruları sizinle paylaşacağız. Hemen hemen herkesin iş görüşmesinde şu sorular soruldu diye belirttiği çıkmış sorular olan bu sorulara önceden hazırlanarak iş görüşmesine giderseniz işe alınma şansınızı daha da arttırabilirsiniz. Sizde bu soruları göz önüne alarak iş görüşmenize hazırlanmanızı tavsiye ediyoruz. En çok sorulan 12 soruya yer verdiğimiz bu yazımızda kafanızı kurcalayan herhangi bir problem olursa yorum kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İş Görüşmelerinde Sorulan Sorular

1. “İÇECEK BİR ŞEY ALIR MISINIZ?”

2. “SİZİ NEDEN İŞE ALALIM? FARKINIZ NE?”

3. “5 YIL SONRA KENDİNİZİ NEREDE GÖRÜYORSUNUZ?”

4. “ŞİRKETİMİZE BAŞVURMANIZIN SEBEBİ NEDİR?”

5. “YABANCI DİLLERİNİZİ NEREDE ÖĞRENDİNİZ?”

6. “KENDİNİZİ NASIL TANIMLARSINIZ?”

7. “TAKIM ÇALIŞMASINDA ÜSTLENDİĞİNİZ ROL NEDİR?”

8. “ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİ SİZİN İÇİN SORUN OLUR MU?”

9. “YAPTIĞINIZ SPORLAR VE HOBİLERİNİZ NELERDİR?”

10. “SON İŞİNİZDEN NEDEN AYRILDINIZ?”

11. “BUGÜNE KADAR EN BAŞARILI OLDUĞUNUZ ŞEY NEDİR?”

12. “ÜCRET BEKLENTİNİZ NEDİR?”

Sizlere sorulan 12 soruyu gösterdik. Eğer biraz düşünerek ve planlı giderseniz rahat bir şekilde iş sahibi olabilirsiniz. Ama bazı yerler bunlara doğru cevap verseniz de kıllık yaparlar. Siz bu sorulara dikkat edin. Kesinlikle sorulan sorulardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle