neizm.com

beylikdüzü escort

Kamyon Muayene Ücretleri 2020

Geride bıraktığımız yıl içerisinde pek çok ürünün fiyatının arttığını görebiliyoruz. Bu fiyat artışı hiç şüphesiz araç muayene ücretleri ile de bizi etkilemeye devam ediyor. Fiyat aralığında karışıklığa sebep olmamak için çok sık sorulan soruları ayrı ayrı inceleyelim istedik.

Kamyon Muayene Ücretleri 2020

Bu sene kamyon, çekici ve tanker muayene ücretleri olarak 462,50 TL belirlenmiştir. Bu rakam aynı şekilde otobüsler için de geçerli olmaktadır. Bu konuya muayene ücretleri bölümünde değinmiştik.

Kamyon Muayene Ücretleri 2019

Geride bıraktığımız yıl kamyon muayene ücretleri 367,67 TL olduğu için fiyat farkının 71,93 TL olduğunu söyleyebiliriz. Pek çok üründe olduğu gibi muayene ücretleri söz konusu olduğunda da bu rakamın ortaya çıktığını belirtmekte fayda görüyoruz. Bir önce ki sene (2019) yılı arada oluşan fiyat farkının daha yüksek olduğunu gördüğümüz zaman 2020 yılı için daha yüksek bir rakam beklediğimizi de belirtmek istiyoruz.

Kamyon Muayeneden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle TÜVTÜRK randevu usulü ile çalıştığı için gitmeden önce randevu almayı ihmal etmemeniz gerektiğini belirtelim. Bunun dışında aracınızın muayeneden tam olarak geçmesi için ağır kusurlarının muayeneye girmeden önce ortadan kaldırılması gerektiğini de belirtmiş olalım.

Ne Zaman Muayene Yaptırmak Gerekiyor

Kamyon, çekici ve otobüslerin bir yaşından itibaren her yıl muayene yaptırması gerektiği unutulmamalıdır. Bu sebeple muayene süresinin gecikmesi durumunda geciken her ay için %5’lik faiz ödemek zorunda kalabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Bu sebeple muayene süresinin iyi tespit edilmesi ve buna göre hareket edilmesi gerektiği de son derece önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al