neizm.com

Kelime Oyunu Yarışmasına Başvuru Nasıl Yapılır?

Ülkemizde son yılların en çok izlenilen bilgi yarışmalarından birisi olan Kelime Oyunu Yarışması izleyiciler tarafından oldukça sevildi. Bizde bu yazımızda bu yarışmaya katılmak isteyenler için kelime oyunu başvurusu nasıl yapılır diye araştırarak merak edenleri bilgilendirmek istedik.

Birkaç yıldır Bloomberg televizyonunda yayınlanan ve yeni sezonda Show televizyon ekranlarında yayınlanmaya başlayan kelime oyunu artık bir ekran klasiği olma yolunda hızla ilerliyor. Samimi sunumu ile yarışmanın sempati toplamasına katkısı olan sunucusu İhsan VAROL’ u da unutmamak lazım.

Büyük bir izleyici kitlesine hitap eden kelime oyunu yarışması izleyici kitlesiyle birlikte kendine güvenen herkes başvuruda bulunmak istiyor.

Sevilen yarışma kelime oyunu başvurusu için henüz bir sayfa ve form yok. Kelime oyunu başvurusunda bulunmak isteyen izleyiciler.

Kendilerini kısaca tanıtan bir yazı, bu yazının içerisinde hobileri sevdikleri ve ilginç yaşam hikâyeleri de olabilir. Bir de fotoğraf ekleyerek kelimeoyunu@showtv.com.tr adresine elektronik posta yoluyla başvuru yapabilirler.

Sadece kelime oyunu başvurusu değil aynı zamanda soru göndermek isteyen izleyiciler de bu adresi kullanabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle