neizm.com

Kelime Oyunu’nun Yeni Kanalı Show Tv

Ülkemizde en çok izlenilen bilgi yarışmalarından birisi olan Kelime Oyunu bildiğiniz gibi Bloomberg HT kanalında yayınlanıyordu. Ancak | Adana günlük araç kiralama | Aladağ evden eve taşımacılık firmaları | Ceyhan oto ekspertiz | son günlerde yeni sahipleri Ciner Grup, Show Tv‘yi eski günlerine getirmek için oldukça çaba sarfediyor. Ve bu çalışmalar arasında da yeni bombalardan birisi de Kelime Oyunu programı oldu. TMSF’den Kelime Oyunu’nun yayın haklarını alan Ciner Grup, çok sevilen bu bilgi yarışmasının artık Show Tv ekranlarında olacağını duyurdu.

Ali İhsan Varol‘un sunuculuğunu yaptığı, en çok izlenilen programlardan birisi olan Kelime Oyunu 12 Ağustos Pazartesi akşamından itibaren Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Hafta içi her gün 18:30’da canlı yayınlanacak olan programın hafta içi 00.30′da tekrar bölümleri de Show Tv ekranında olacak. Böylece daha önce normal yerel antenden bu programı takip edemeyen izleyiciler, programın Show Tv’ye transferiyle bu şansa sahip olacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle