neizm.com

Kingston 1 TB Flash Bellek

Flash bellekler, cep telefonları gibi pek çoğumuzun yanından eksik etmediği USB flash bellekler büyük boyutlu verileri depolamaktan çok, veri aktarımında kullandığımız cihazlardı. Kigston tarafından üretilen Hyper Predator USB flash bellek ise 1 TB kapasitesi ile bu anlayışı yıkmak üzere tasarlanmış. USB 3.0 bağlantı ile saniyede 240 MB veri okuma ve 160 MB veri yazma hızına sahip olan Hyper Predator aynı zamanda USB 2.0 bağlantı modunu da destekliyor. Flash bellek yani depolama birimi üretiminde dünyanın en önde gelen markalarından olan Kingston, 1 TB depolama alanı ile en büyük veri saklama aygıtı özelliğine sahip.

Kingston’a ait bu bellek metal bir dış yüzeye sahip. Bu metal dış yüzeyle belleğimizi dış etmenlerden de daha sağlıklı bir şekilde koruyor. Windows, Linux ve Mac işletim sistemi desteği sunan bellek geniş bir platform altyapısına da sahip. Şu an için yurtdışında 512 GB versiyonları piyasada olan bellekler bütün özellikleriyle göz kamaştırmakta.Gelelim flash belleğin bütün özelliklerinden daha etkileyici olan unsura; DataTraveler Hyperx Predator 3.0’ın 512 GB olan versiyonunun yurtdışı satış fiyatı tam olarak 1750 $. Bu fiyat hemen hemen bir 2. el araba fiyatına denk. 1 TB olan versiyonunun ise çok daha yüksek fiyatının olacağı tahmin edilebilir.

Kingston-1TB-flash-bellek kingston-1-terabayt-flash-bellek

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle