neizm.com

Kiralık Aşk Dizisi Nerede Çekiliyor

Star Tv ekranlarında yer alan yeni dizi Kiralık Aşk nerede çekiliyor merak konusu oldu. Romantik komedi olarak geçen dizide aksiyonlar, olaylar hiç bitmeyecek. Kiralık Aşk dizisinin yapımcısı ise 1 Kadın 1 Erkek dizisinin yapımcısı Müge Turalı’nın kurduğu yeni yapım şirketi Ortaks Yapım. Kiralık Aşk dizisi oyuncularına baktığımız zamansa başrollerde; Elçin Sangu ve Barış Arduç’un yer aldığını görüyoruz. İki genç oyuncuyla çıkış yakalamak isteyen dizinin çekim yeri ise İstanbul.

kiralık aşk dizisi

Kiralık Aşk Dizisi Konusu

Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından birini kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçekten aşık olduğu adamdır. Bu korkunç karmaşa, çılgın bir aşk üçgenine dönüşürken, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer?

Senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı dizinin başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci ve Sinem Öztürk  yer alırken, yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturuyor.

1 Comment

  1. nerman evi : beylikdüzü megakkentte , defne evi : sarıyer büyükkdere mah. mektep sokakda , ömer evi : beşikktaş levent mah. sarmaşık sokakda , ÖMER İŞ YERİ ( ÇALIŞTIĞI OFİS ) : BAHÇELLİEVLER NİSH İSTANBUL OFİSLERİNDE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle