neizm.com

Kırgın Çiçekler Dizisi Nerede Çekiliyor

ATV’nin yeni yaz dizisi Kırgın Çiçekler yayınlanan ilk bölümleriyle seyirciler tarafından oldukça sevildi. Reytingleri beklenilenin üstünde olan dizide izleyicilerin en çok merak ettiği konuların başında Kırgın Çiçekler dizisi nerede çekiliyor? geldi. Başrollerinde yakışıklı oyuncu Özgür Çevik ve İpek Karapınar’ın yer aldığı dizi İstanbul, Kadıköy’de çekiliyor. Acıklı ve bir o kadar sürükleyici bir hikayesi olan dizide Özgür Çevik, Toprak karakterini canlandırırken, İpek Karapınar’da Feride karakterine hayat veriyor.

 

Kırgın Çiçekler Dizisi Konusu

Eylül 16’sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal’le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal’in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül’ü yetimhaneye teslim ediyor. Yetimhanenin karşısındaki binada Cemre oturuyor. Yetimhanenin iki üç metre ilerisinde bambaşka bir hayat yaşanıyor Cemrelerin evinde. Zengin bir hayat… Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül’ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül’ün yetimhane günleri başlıyor.

Kırgın Çiçekler Dizisi Oyuncuları

Kırgın Çiçekler dizinin başrollerinden İpek Karapınar ile Özgür Çevik yer alıyor. Dizide ayrıca Biran Damla Yılmaz, Mehmet Aykaç, Veda Yurtsever, Sacide Taşaner, Zeynep Irgat, Gökçe Akyıldız ve Hazar Motan gibi pek çok genç oyuncu rol alıyor.

Ayrıca izlemek isteyenler için dizinin yeni bölümleri ATV ekranlarında Pazartesi günleri yayınlanıyor.

3 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle