neizm.com

Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Dizisi Açıklandı

Kuzey Güney dizisiyle büyük bir çıkış yakayan Kıvanç Tatlıtuğ, bu dizinin biteceğinin açıklanması sonucu yeni bir dizi ile anlaştı. Kuzey Güney gibi yine en çok izlenilen dizilerin yapımcısı olan Ay Yapıma ait bir dizide rol alacak olan Kıvanç Tatlıtuğ, şuan rol aldığı dizi henüz bitmemiş olmamasına rağmen yeni dizisiyle çok anlaştı, imzalar atıldı bile. Sızan bilgilere göre yakışıklı oyuncunun yeni dizisi Star TV kanalında yayınlanacak.  Ay Yapım’la yeni dizi için imza atan oyuncu, partneri ile daha önce de Kelebeğin Rüyası filminde birlikte rol almıştı. ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisinden de Aylin olarak tanıdığımız  Farah Zeynep Abdullah, Kıvanç’ın dizideki aşkı olarak kamera karşısına geçecek.

kivanc-tatlitugun-yeni-dizisi

Nermin Bezmen‘in ‘Kurt Seyd&Shura’ romanından senaryolaştırılacak dizide gerçek yaşamdan yola çıkan bir aşk hikayesi anlatılıyor. Kitapta, Çarlık Rusyası’nda zenginlik ve unvan sahibi olan iki aşığın Bolşevik İhtilali’yle İstanbul’a sürüklenen hayatlar anlatılıyor. ‘Kuzey Güney’den bölüm başına 40 bin TL alan oyuncu, yeni projeyle fiyatını da artırdı. Yeni projesinde 60 bin TL’ye el sıkışan Tatlıtuğ, ücretin büyük bölümünü de peşin aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle