neizm.com

Komedi Dükkanı Tekrar Başlıyor

Çok sevilen programlardan biri olan Komedi Dükkanı çok yakında tekrar televizyonlarımızda ki yerini alacak. İlk olarak 2007 yılında TV 8 kanalında başlayan program kısa sürede izleyiciyi kendisine çekmiş ve en çok izlenenler arasına girmişti. Programın yönetmeni olan Fırat Parlak’ın söylemiş olduğu direktiflere uymaya çalışan, her bölümde harika bir performans gösteren Tolga Çevik, bütün izleyicileri kendine hayran bırakmıştı. TV 8 kanalından sonra, TRT 1 kanalına transfer olan ve son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan Komedi Dükkanı programı, yayınlandığı her kanalda kalitesini belli ederek, en çok izlenilenler arasına girmeyi başarmıştı. 

Tolga Çevik’in sahneye aldığı seyircilerle ve kendisine; “Arkadaşım” diye hitap eden yönetmeniyle atışmaları izleyicileri kahkahaya boğarken, program ekrana yeni yüzlerin kazandırılmasını da sağladı. Gelen yoğun istek üzerine, 700 sahne gösterisi yapılan Komedi Dükkânının Anadolu turnesi biletleri, kısa sürede tükendi.
Tolga Çevik, vatani görevi nedeniyle ara verdiği programa, askerlik dönüşü kaldığı yerden devam etti. Ancak geçen sezon, programı bitirme kararını açıklanması, Komedi Dükkânı hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı.
Yaz aylarında Komedi Dükkânının sahnelere döneceği müjdesini veren ve 2 Eylül’de Bodrum’da sahne alan Tolga Çevik’ten bir güzel haber daha geldi. Komedi Dükkânı kısa süre içinde, yeni bölümleriyle de ekrana dönecek.

Tolga Cevik

Tolga Çevik Komedi Dükkanı “Arkadaşım Hoşgeldin” Gösteri Tarihleri:

29 Kasım Cumartesi – BKM

30 Kasım Pazar – BKM

6 Aralık Cumartesi – BKM

7 Aralık Pazar – BKM

13 Aralık Perşembe – BKM

14 Aralık Cuma – BKM

20 Aralık Perşembe – BKM

21 Aralık Cuma – BKM

11 Ocak Cuma – Bostancı Gösteri Merkezi – İstanbul

18 Ocak Cuma – Atatürk Kültür Merkezi – Bursa

19 Ocak Cumartesi – Anadolu Gösteri Merkezi – Ankara

21 Ocak Pazartesi – Neco Gazinosu – Samsun

22 Ocak Salı – Karadeniz Teknik Üni. – Trabzon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle