neizm.com

Koton Barış Manço Tişört Modelleri

Yaz aylarının yaklaşmasıyla beraber ünlü markalarda yazlık ürünlerini çıkarmaya başladı. Yaz sezonu ürünlerini tanıtan firmalardan birisi de Koton. Uzun süredir süredir tasarladığı Barış Manço tişörtlerini tanıtan ünlü firmanın bu koleksiyonu gerçekten çok beğenildi. Koton firmasının 7’den 77’ye Barış Manço adını verdiği bu koleksiyonda, Barış Manço ruhunu hissettiren çok güzel şekilde tasarlanmış tişörtler bulunuyor. Barış Manço’nun farklı stili, kişiliği ve yaşam tarzından ilham alarak tasarlanan bu yeni ürünler hem erkek hem kadın için birbirinden güzel desenlerde ve farklı modellerde üretildi. Yeni sezon tişört modelleri arasında şuan tanıtılan en güzel tişörtler diyebiliriz.

Bu koleksiyon hazırlanmadan önce Koton‘un tasarım ekibi efsane sanatçının Moda’da ki evinde bulunan kişisel eşyalarını, fotoğraflarını incelerken, şarkılarını yeniden dinleyerek bu mükemmel koleksiyonu oluşturdu. Her zaman her yerde giyeceğiniz 7′den 77′ye Barış Manço tişörtlerine Koton mağazalarından sahip olabilirsiniz. 7′den 77′ye Barış Manço tişörtlerinin fiyatı 19.90 TL – 39.90 TL arasında.

Koton Barış Manço Bayan Tişört Modelleri

baris-manco-koton-tisortleri

Koton Barış Manço Erkek Tişört Modelleri

baris-manco-koton-erkek-tisortleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle