neizm.com

LG G3 Yeni Android Güncellemesi

LG G3 model olarak kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor. Özellikleri ve birçok farklı yeniliğiyle telefon üst model olduğunu kanıtlıyor. Yeni güncelleme olarak Android Lolipop 5 uygulaması artık G3 Modeline geliyor. Yeni güncelleme olarak markanın Bloklarında yayınlanmış ve oldukça büyük heyecan yaratmıştı. Aynı zamanda, Kore’de yayına giren açıklamalarda Ülkede güncelleme olduktan sonra diğer ülkelere de yayılacağı söylendi. Polonya üzerinden gelen açıklamalarda da aynı şekilde Lolipop uygulamasının yavaş yavaş her bölgeye geleceği haberleri kendini gösterdi.

LG G3 markası, bu sayede yeni güncellemesiyle beraber ayrıcalıklı özelliklerden yararlanmış olacak. Yani marka Android olarak birçok özelliği yapabilecek. Yurt dışı kaynaklarda güncelleme yapanlar oldukça memnun olduklarını dile getirdiler. bu hafta içi ve hafta sonunda daha geniş kapsamlı yayılmaların olacağı bloklarda geçti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle