neizm.com

Managerzone Kulüp Üyeliği ve Faydaları

Managerzone oynayıpta kulüp üyeliği gözüne çarpanlar için bu özelliğin ne işe yaradığını, takımınıza nasıl bir katkıda bulunacağını sizler için incelemeye aldık. Oyunda standart üye ile kulüp üyesi arasındaki farklara göz atmadan önce kulüp üyeliği fiyatlarını ve kulüp üyesi olduğunuzda takımınıza nasıl bir fayda sağlayacağına bir bakalım.

Kulüp Üyelik fiyatı 1 aylık 5.19 Euro iken 3 aylık 14.99 Euro’dur. Türk parası bazında ne kadar denk geldiğini o gün ki kura göre değerlendirip öğrenebilirsiniz. Kulüp üyesi olduğunuzda kulüp başkanının size bazı jesteleri olacak.

Managerzone

544 811 EUR’lık transfer market yardımı: Yönetim Kurulu başkanınız transferde size 544 811 EUR lik yardım yapacak. Transfer ücretleri transfer tamamlandıktan sonra ödenecek. Unutmayın ki bu ödenekle alınmış oyuncuları 91 gün boyunca satamazsınız!

30 gün boyunca 3 ücretsiz antrenör: Kulüp başkanınız oyuncularınıza antrenman yaptırmanız için bir B, bir C ve bir D sınıfı antrenör ücretini karşılayacak.

Kişisel Altyapı Ayarı: Altyapı Bölümü Başkanınız size Altyapı Akademinizi düzenleyebilmeniz için eğitimsiz gençler yerine birinci, ikinci ve üçüncü sezon oyuncuları seçmemiz için bir defaya mahsus bir fırsat sunuyor.

Küçük Stadyum İnşaatı: İnşaat bölümü başkanı 1 Restorant ve 3 Sosisli tezgahının masraflarını karşılayacak. İnşaat hemen başlayacak. Yönetim kurulu başkanınız tesislerinizin en uygun durumda olduğunu düşünüyorsanız bir kısmını yıkıp paraya çevireceğinizi biliyor ve anlayışla karşılıyor.

90 gün boyunca inşaat işçileri ücretlerinde %50 indirim: Yönetim Kurulu Başkanınız Stadyum büyüme hızınızı ilk 90 boyunca çalışan işçilerin maaşını düşürerek artıracak.

ManagerZone Hokey Kulüp Üyeliği: Tüm Kulüp Üyeliği yararlarıyla ManagerZone’da yeni bir spor deneyin.

Kulüp üyesi olduğunuzda yukarıdaki avantajlara da sahip oluyorsunuz. Bu avantajlardan en önemlileri transfer ücreti yardımı, alt yapı ve ücretsiz olarak tahsil edilen 3 antrenör diyebiliriz. Ancak bu transfer ücreti market yardımı dedikleri para sanırım sadece transfer için yani kulüp borç batağında ise pek işinize yaramaz. Sadece takımdaki iyi oyuncularınızı satıp para kazanabilir onların boşluğunu gelen yardım parasıyla transfer yapıp doldurabilirsiniz. Şimdi standart üye ve kulüp üyesi arasındaki farklara bakacak olursak aşağıdaki karşılaştırmaya göz atalım.

Kulüp Üyeliğinin Yararları

Managerzone Kulüp Üyeliği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle