neizm.com

Manuel Fernandes Kramponu 2013

Beşiktaş’ın Portekizli yıldızı Manuel Fernandes krampon seçimini Nike kramponlarından yana tercih eden futbolculardan. Ülkemizde oynayan futbolculardan en özeli tartışmasız en iyi yabancı futbolcusu diyebileceğimiz Manuel Fernandes, Beşiktaş taraftarlarının oluduğu kadar bir çok diğer takım taraftarlarının da beğenisini kazanmış bir futbolcu. Fernandes ligimizin en çok asist yapan futbolcu ve muhteşem duran top kullanan futbolcularından birisi. Bizde bu yazımızda Manuel Fernandes’in kramponlarını merak edenler için araştırdık. Manuel Fernandes‘in giydiği Nike kramponların tam adı “Nike Ctr360 Libretto II Fg “. Fernandes bu modelin genelde turuncu rengini tercih ediyor.

Nike CTR360 Maestri III FG top kontrolü, rakibi geçme ve konfor için futbolculara özel üretildi. Özel bir yapısı olan dış yüzeyi her türlü hava koşulunda top üzerinde tam kontrol sunuyor ve bunların hepsini koşulu kontrol teknolojisi ile sağlıyor. Ayağın üst kısmındaki 3B yastıkları ile top kontrolünün yanı sıra topa vurduğunuzda tüm gücü yavaşlatmadan alan bir özellik söz konusu.

Manuel Fernandes Kramponu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle