neizm.com

Mercedes-Benz 2015 Yeni Travego Otobüsleri

Şehirler arası yolcu taşımacılığında Turizm şirketlerinin 1 numaralı tercihi olan Mercedes Benz Travego Otobüsleri uzun bir aradan sonra yeni modelleriyle piyasaya çıkıyor. 2015 Model Yeni Travegoların,  yeni nesil (NCS) koltukları; ergonomik yapısının yanı sıra rahat kullanımı ile yolculuk keyifini artırıyor, en uzun yolculuklarda dahi benzersiz konfor sunuyor. Yolcuların uzun seyahatlerde sürekli şikayet ettiği koltuk arası boşluklarda yeni Travego’larla düzeleceğe benziyor. Panoramik pencereler ve ortam aydınlatması; parlak, şık, kaliteli iç donanımı sayesinde modern ve sıcak bir ortama sahip olan Travego, 2.55 metre araç genişliği ve 2.10 metre iç yüksekliği sayesinde de ferah bir yolculuk ortamı sunuyor.

EURO 5 motorların bulunacağı Yeni Mercedes Travego fiyatları ise henüz kesinleşmiş değil. Yep yeni özellikleriyle oldukça modern tasarlanan 2015 Travegolar şık tasarımlarıyla da oldukça dikkat çekiyor.

2015 Model Mercedes Yeni Travego

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle