neizm.com

Mümkünse Şimdi Yapın Sonra Çok Geç Olabilir

Siz aldanmayın hayatın koşuşturmasına, bakmayın güneşin her gün doğduğuna, geceleri beliren yıldızlara yada ay’a. Önce siz kim için doğduğunuza ne için belirip neden battığınıza bakın. Ya da en güzeli siz sonunu düşünmeyin, siz sonuna geldiğinizde son olduğunu anlamayacak kadar güzel yaşayın o yeter. Bırakın kendinizi akan suya, doğan güneşe. Güneşin batışına üzülmeyin, yıldızların doğuşuna sevinin. Uğruna değse de değmese de yaşayın. Yapmayarak değil yaparak pişman olun ki; içinizde bir ukde kalmasın. Öyle pişman olun ki bir daha yapmayın.

Bize zaten sahip olduğunuz şeylerin değerini kaybedene kadar anlamıyorsunuz diyorlar. Aslında herkes gibi bizde sahip olduğumuz şeyin değerini biliyoruz. Ama bazen kaybedebileceğimiz aklımızın ucundan bile geçmiyor. İşte tamda burada anlatılıyor herşey. Hayatta yapamadığımız şeyler, yapamayacak durumda olduğumuzda daha da anlamlanıyor. O yüzden şansınız varken yapın.

Şansınızı İyi Kullanın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle