neizm.com

Mutlu Kaya Kimdir

Mutlu Kaya, Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde yaşayan, geçtiğimiz haftalarda katıldığı Fox TV Sesi Çok Güzel yarışmasıyla tanınan 19 yaşındaki genç kız. Yarışmaya çıktıktan birkaç hafta sonra Diyarbakır’daki evinde dışardan edilen ateş sonucu başından vurulan Mutlu Kaya’nın durumunun kritik olduğu açıklandı. Yarışmaya katılmaması için akrabalarından tehdit aldığı söylenilen, vurulma nedeninde bu olabileceği ortaya atılan olayda “töre” iddaları da devam ediyor. 17 Nisan tarihinde Posta gazetesinde çıkan habere göre, Mutlu Kaya, yarışmaya katılmaya karar verdiği zaman akrabalarının kendisine kızdığı ve “Televizyona çıkıp şarkıcı mı olacaksın? Biz aşiretiz seni öldürürüz” dedikleri belirtildi.
Mutlu Kaya Sesi Çok Güzel
Haberde olayı Sibel Can’ın da doğruladığı ifade edilerek, Can’ın şu açıklamasına yer verildi: “O benim Sindirellam, prensesim. Sonuna kadar arkasındayım. Bu tehditler onun geleceğini karartmamalı. Mutlu okuyacak, bu işin eğitimini alacak. Sesi kadar kaderi de güzel olacak.”

mutlu kaya kimdir

Sibel Can, yarışma için keşfettiği 19 yaşındaki genç kızı Diyarbakır’dan İstanbul’a getirmişti. Sibel Can çalıştığı okulun kantininde ziyaret etmiş, genç kızın annesine “Artık kızınız bana ait. O gerçekten büyük bir yetenek. Mutlu’yu İlk dinlediğimde ’işte budur’ dedirten bir ses ile karşılaştım. Ona sahip çıkarak elimden gelen tüm desteği vereceğim” demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle