neizm.com

Nasıl Dikkat Çekici Olunur

Dikkat çekmeyi olumlu ve olumsuz olarak iki başlıkta inceleyebiliriz. Biz burada karşı cinsin ilgisini çekmek şeklinde “yani olumlu dikkat çekmek” konusunu inceleyeceğiz. Nasıl olur? Nerede yanlış yapıyorum? Gibi soruları da cevaplandırmaya çalışacağız.

Nereden Başlamalı

Karşı cinsin dikkatini çekmek için onun ilgilendiği konulara yoğunlaşmanız gerekmektedir. Çoğunlukla elektrik almak şeklinde tanımladığımız karşılıklı etkileşimin gücünü burada biraz daha net bir şekilde anlarız. Öncelikle karşı cinste bu durumun etkilerini görmek için bir süreliğine onu gözlemlemeye başlayın.

Klasik Konu Başlıklarından Uzaklaşın

Çoğunlukla erkekler kıvırcık saçlı kızlardan hoşlanır. Kadınlar kendilerini güldüren erkeklere bayılır gibi tanımlamalardan mümkün mertebe uzak durun. Çünkü bu tanımlamalar sizin için daha büyük zorlukların kapısını aralayabilir. O sebeple önceliğiniz gözlemlemek olsun. Hoşlandığınız ve dikkatini çekmek istediğiniz kişinin sevdiği filmleri, hoşlandığı müzikleri görmek istediği yerleri bilirseniz muhabbet edeceğiniz konu sayısı artacaktır.

Şarkı Söylemek Gitar Çalmak Geride Kaldı

Günümüzde kişisel yeteneklerinizi gösterebileceğiniz alan sayısı bir hayli azalmış durumdadır. Artık tanışmalar çoğunlukla sosyal medya üzerinden olduğu için sosyal medya üzerinde kendinizi anlatacağınız şekilde güncelleyebilirsiniz. Onun sevdiği filmleri izlemeli ve izlediğinize dair yorumlar yaparak dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz.

Bütünüyle Değişikliğe Gitmeyin

Onun istediği gibi biri olmaya çalışarak kendinizden uzaklaşmayın. Bu durumda ilerleyen zamanlarda sıkılmanıza ve karşınızdaki insanı hayal kırıklığına uğratmanıza neden olacaktır. O sebeple bilgi sahibi olduğunuzu belirtecek şekilde takip etmeli ve bütünüyle kendinizden taviz vermemelisiniz.

Seçenekleri Değiştirmek Dikkat Dağıtır

İkili ilişkilerin olmazsa olmazı soru işaretleri bırakmakta gizlidir. Karşınızda bulunan insanın dikkatini çekmeyi başardığınız an zaaflarınızı ortaya çıkarmamalısınız. Örneğin onunda sizden hoşlandığını düşünelim. Bu durumda atacağınız adımların mantıklı bir şekilde birbirini takip etmesi gerekir.

Yani ondan hoşlandığınızı belli etmeli ama tam bir adımla kozu ona vermemelisiniz. Belirsizlik belli bir zamandan sonra can sıkacağı için onun da size yoğunlaşmasını sağlayabilirsiniz. İnternet sitelerinde buna benzer başlıklarda gördüğüm ve oldukça şaşırdığım bir yanlışa da değinmek istiyorum.

En Yakın Arkadaş Faktörü

Bir insanın nasıl dikkatini çekersiniz konu başlığında çoğunlukla en yakın arkadaşı ile ilgilenerek tarzında yorumlarla karşılaşıyorum. Bu durum oldukça mantıklı bir temel üzerinde yer alsa da sağlam bir ilişki kurmak için çok büyük bir risk oluşturabilir.

Bunun yerine en yakın arkadaşıyla ilgileniyormuş gibi yapmak yerine “en iyi arkadaşıyla arkadaş olmaya çalışarak” bir adım öne geçebilirsiniz. Bu sayede hem yakınında olur hem de ilerleyen zamanlarda risk olarak karşınıza çıkacak yeni bir aşk macerasının içine girmemiş olursunuz.

Hediyelerde Önemlidir

Bazen sebepsiz yere verilen bir çikolata veya küçük bir oyuncak adı konulmamış bir heyecanın ortaya çıkması anlamına gelebilir. Karşınızdaki kişi ile muhabbetiniz varsa her baktığında sizi hatırlayacağı bir eşyayı ona vermiş olursunuz. Yorumlarınızı bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle