neizm.com

Passaparola Artık Windows Phone Mağazalarında

Türk Uygulama geliştiricilerin katkılarıyla gündeme düşen ve son zamanlarda çok konuşulan bu durum, büyük ses getirdi. WİNDOWS Phone telefonlara sahip olanlar, son zamanlarda diğer markaların uygulamalarından en iyi şekilde yararlanmaya başladı. Passaparola Oyunu yenilenen özellikleriyle beraber artık markanın mağazalarında bulmanız kolaylaşacak.

passaparola uygulaması windows phonePassaparola Oyunu zorlu seviyelerden oluşur ve aynı zamanda kelimeleri geçtikçe zorluk dereceleri de giderek yükselir. Eğlenceli olan bu oyunda, Türk Oyun geliştiricileri oyunu daha çok görselliğe çekmiş ve bu sayede telefonlarda oynamanız çok daha özel olacak. Mağazalardan bu oyunu satın almanız gerekiyor. Oyunun ilk görüntüleri ise piyasada yerini alır almaz, kullanıcılar tarafından geçerli not aldı.

Oyunu değişik açılarda ve yatay olarak çok daha geniş bir boyutta oynamış olacaksınız. Hem HD Kalite farkı, hem de daha düzgün biçimde uygulama özelliklerinin kolay anlaşılmasından faydalanarak, oyun içinde büyük bir zevk alacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle