neizm.com

Pes 2014 İsabetli Pas Nasıl Atılır?

En çok merak edilen oyunların başında gelen Pes 2014 sonunda piyasaya sürüldü. Bizlerde bir heyecanla indirerek oyunu kurup oynamaya başladık. En az oyunun başlangıcı, menüleri kadar oynanışında da bir çok yeniliği beraberinde getiren Pes 14‘te, yapımcısı Konami‘nin köklü değişiklikler yaptığını sizlerde oyuna girdiğinizde farkedecekcisiniz. Her yeni sürümü çıktığında biraz daha gerçekçiliği arttıran, oynadığımız oyunu hissettirmeye çalışan Pro Evolution Soccer yapımcıları bu kez oldukça işi abartmışlar. Pes 2012 oyunundan sonra Pes 2013’ü oynamaya başladığımızda nasıl pas vermekte zorlanıyorsak bu oyunda da aynen o durum söz konusu. Pes 2014’te yaptığım ilk maçlar olmasına rağmen, uzun pas, kısa pas ve ara paslarım da isabet oranım bir hayli düşük. Özellikle ara paslarının nasıl atıldığını henüz çözmüş değilim.

Pes 2014’ün kurdu olanlar illaki aramızda vardır. Yorum olarak Pes 2014 isabetli pas nasıl atılır? sorumuza yardımcı olurlarsa gerçekten çok seviniriz. Herkese iyi oyunlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle