neizm.com

Pes 2014’te Türkiye Süper Ligi Olacak mı?

En fazla merak edilen, sabırsızca beklenilen oyunlar arasında en başta gelen Pes 2014 için kullanıcıların en fazla dile getirdi soru Pes 2014’te Türkiye Ligi olacak mı? Pes yapımcısı Konami’den henüz resmi bir açıklama gelmemesine rağmen aldığımız duyumlara göre bu yılda Pes’te Türkiye Ligi olmayacağı yönünde. Geçtiğimiz yıllardaki oyunlarda olduğu gibi bu yılda Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor’un olacağı. Takımlarımız oyunda yine Diğer Avrupa Takımları kategorisinde yer alacak.

Türk pes severlerin Türkiye Liginin oyunda olmamasından oldukça şikayetçi olduğunu biliyoruz. Genelde yapılan şikayetler “oyunda bazı ülkelerin ikinci ligleri bile varken neden Süper Lig yok”. Bizde bu yoğun şikayet üzerine araştırdık ve edindiğimiz bilgilere göre Konami’nin Pes oyunun Türkiye’deki orjinal satışlarının oldukça düşük olmasından ve Türkiye’deki pes oynayanların çoğunun crackli oynadığı için Türkiye Ligine yer vermiyor.

Aldığımız bir diğer bilgide bu sene Pes’te yenilik olarak Arjantin Liginin de yer alacağı. Bizde büyük bir heyecanla ligimizin olmasını bekliyoruz bakalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle