neizm.com

PES 2015’e Resmi Güncelleme ile Beşiktaş’ta Eklendi

Konami’nin en son oyunu olan Pes 2015 bilindiği üzere geçtiğimiz ayda piyasa sürülmüştü. Pes 2015’te Türk takımı olarak sadece Galatasaray yer alıyordu. Ancak geçtiğimiz günlerde yayınlanan Pes 2015 Data Pack 2 Resmi Güncelleme yamasıyla birlikte artık oyunda Beşiktaş’ta yer alacak. Avrupa’daki başarılı performansıyla dikkat çeken Beşiktaş’ın da oyuna eklenmesiyle birlikte Pes 2015’te iki tane Türk takımı olmuş oldu. Pes 2015 Data Pack 2 yamasıyla oyuna gelen yeniliklere bakacak olursak, Beşiktaş dışında 3 takım daha oyuna yeni eklendi diyebiliriz. Böylece Beşiktaş, FC Basel 1893, FC Bate Borisov ve NK Maribor oyuna sonradan eklenen takımlar oldu.

Pes 2015 Resmi Beşiktaş Yaması

Data Pack 2 güncellemesiyle bu 4 takım dışında oyuna ayrıca  Estádio do Morumbi, Saitama Stadium, El Monumental ve Estádio Mineirão isimlerinde 4 tane de yeni stadyum eklendi. Bu yeniliklere ek olarak 73 tane de yeni oyuncu yüzü oyuna dahil oldu. Bu 73 oyuncu yüzünde yer alan oyunculardan bazıları ise şu isimler;  José Callejón, Aaron Ramsey, Karim Bellarabi ve Gerard Deulofeu bunlara ek olarak yıldızları yeni parlayan Luke Shaw, Iker Muniain ve Rúben Neves’te oyuna eklenen isimler.

Yayınlanan bu yeni resmi güncelleme ile 4 yeni takım, 73 yeni oyuncu, 4 yeni stadyumun dışında 2 yeni top ve 10 tanede yeni krampon eklendi.

Pes 2015 Data Pack 2 Yeni Kramponlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle