neizm.com

PES 2016 Yeni Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Milyonlarca Pes tutkunu için sonunda PES 2016‘dan müjdeli haber geldi. Son iki oyununda istenilenleri veremeyen, beklentilerin gerisinde kalan KONAMİ bu kez oldukça iddaalı geliyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ilk tanıtım videosunda sürenin bir hayli kısa olmasına rağmen oyunun önceki sürümlere çok gerçekçi olması, Totti’nin selfie’li gol sevincine yer verilmesi ilk trailerde en fazla dikkat çeken kısımlardı. Bu kısa tanıtım videosundan sonra PES 2016 ile ilgili yeni özellikler ve PES 2016 ne zaman çıkacak sorusunun cevabı bugün belli oldu.

PES 2016 Oyun İçi ResimleriBeklenildiğini gibi PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarına çıkacak olan oyun, pek çok yeni özelliği de barındırmakta.  Bunlardan ilki yenilenmiş hava sistemi. ”Dinamik” olarak adlandırılan yeni hava sistemi sayesinde maç esnasında farklı hava koşulları karşımıza çıkabilecek. Yani güneşli başladığınız bir maçı sağanak yağışlı olarak bitirebilirsiniz. Özellikle kalecilerle birlikte tüm oyuncuların yapay zekalarının yenilendiği oyunda, oyun sistemlerinde takımların daha verimli olması sağlanacak.
PES 2016 Resimleri
Yenilenmiş ve özellikleri geliştirilmiş bir Master League deneyimi sunacak PES 2016’da MyClubmoduna yönelik üç adet farklı paket de sunulacak. Day One Edition, Anniversary Edition ve Dijital Ön Sipariş Sürümü adları ile yayınlanacak paketlerin hepsinde hem Neymar’ı kiralık olarak takımınıza ekleyebilme, hem de UEFA.com‘da bulunan 2014 Yılın Takımı kadrosundan bir oyuncuyu takımınıza ekleyebilme imkanı bulunmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle