neizm.com

Popstar 2013 Başvuru Formu

Geçmiş yılların en çok izlenen programlarından olan Popstar Alaturka, Popstar adıyla tekrar ekranlara geliyor. Değişen bazı jüri üyeleri ve yeni formatıyla Popstar 2013, Star TV ekranlarında yeniden başlıyor. Bülent Ersoy, Orhan Gencebay, Serdar Ortaç ve Demet Akalın’ın jüri üyeliğini yapacağı Popstar 2013 yarışmasına başvurmak isteyen; sesine, yorumuna güvenen kişilerin katılmak için en az 16 yaşında olması gerekiyor. 2013 Mart ayının sonlarına doğru Star Tv ekranlarında başlayacak yarışmaya başvurmak isteyenlerin belirlenen 4 müzik dalından birini seçmeleri gerekiyor ve seçmelere bir dal için en az 3 şarkıya hazırlanarak gelmesi gerekiyor. Yarışmaya katılmak isteyenlerin Yurtiçi Yurtdışı farketmeksizin Türkçe bilmeleri yeterli olacaktır. 18 yaşının altındaki yarışmacı adaylarının 18 yaşını doldurmuş biri ile başvurmaya gelme şartı vardır.

Popstar 2013 Başvuru ve elemelerin yapılacağı yerler açılandı. Elemeler 16 Şubat Cumartesi Gaziantep’te başlıyor. Sırasıyla 20 Şubat Çarşamba Edirne Altunhan Otel, 22 Şubat Cuma Ankara City Otel, 24 Şubat Pazar İzmir Ege Palas ve 1 Mart Cuma ve 2 Mart Cumartesi günü İstanbul’da Akgün Otel’de elemeler devam edecek.

Popstar 2013 Başvuru Formuna  buradan ulaşabilirsiniz.

popstar-2013

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle