neizm.com

Razer Edge Pro Tablet Özellikleri ve Fiyatı

Razer Edge Pro tablet, kendine yeterli bir Windows 8 oyun sistemi. Razer, 10 inçlik tablette 1.9 GHz’lik işlemci, nVidia grafik motoru ve 8 GB RAM kullanmış. Bu da karmaşık oyunların bile akıcı biçimde oynanmasına izin veriyor. Çift oyun çubuklu aparatı tabletin bağlantı noktasına  taktığınızda oyun koluyla tablet tek parçaya dönüşüyor. 1 Mart’ta cihaz için ön sipariş almaya başlayan şirket, yoğun talep dolayısıyla Razer Edge’in Pro versiyonu için ön sipariş almayı kesmek zorunda kaldı. Razer tarafından CES 2013 teknoloji fuarında tanıtılan oyun tableti 2 versiyon şeklinde ortaya çıktı. Razer Edge ve Razer Edge Pro olarak iki farklı versiyon olarak tanıtılan oyun tabletleri, oyunseverleri fazlası ile mutlu edeceğe benziyor.

Razer Edge Pro Teknik Özellikler

İşlemci: Intel Core i7-3517U 2.4 GHz
İşletim sistemi: Windows 8
RAM: 8 GB
Ekran: 10.1 inç dokunmatik
Ekran Çözünürlüğü: 1366 x 768
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GT 640M LE 2GB
İşlemci içi GPU: Intel HD Graphics 4000
Depolama: 256 GB SSD
Ağ: 802.11n
Optik Sürücü: Harici
Tech Support: 1 year.
Pil Ömrü: 8 Saat ila 3 saat arasında kullanıma göre
Ortalama FPS Performansı: 30 FPS

Yurtdışında 1500 dolar fiyatıyla hiç de ucuz olmayan Razer Edge Pro, tablet olarak kullanılmanın yanında özel dock ve kontrol kollarını barındıran aparatıyla PC oyunlarını başarıyla oynatabilen bir el oyun konsoluna dönüşüyor. İşte videosu:

Razer Edge Pro Resimleri

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle