neizm.com

Resimlere Efekt Verme Sitesi: Photofunia

Photofunia sitesi kendi fotoğraflarınıza veya herhangi bir resme internet üzerinden efekt vermemizi sağlayan çok kullanışlı bir site. Artık resimleri düzenlemek için bilgisayarınıza çeşitli programlar indirmek zorunda değilsin. Resimlere vermek istediğiniz tüm efektleri bu site üzerinden düzenleyip bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Bu sayede program kullanmadan çok güzel efektler vererek  profesyonel hazırlanmış resimler elde edebilirsiniz. Photofunia sitesi kullanıcılarına daha güzel bir hizmet sunmak ve sitede sıkılmalarını engellemek için durmadan yeni efektler de ekleyerek kendisini geliştirmektedir.

Siz de çok basit şekilde resimlerini yükleyip değişik efektler verebilirsiniz. Efektli resimler nasıl yapılır öğrenmek için  yapmanız gereken tek şey siteye girip beğendiğiniz bir efekti seçmek, ardından açılan sayfadan da “Chose File” yani resim seç butonuna tıklayıp bilgisayarınızdaki bir resmi yükledikten sonra GO butonuna tıklayarak resminize vermiş olduğunuz efekti görebilirsiniz. Artık efektli resminizi save diyerek ya da resmin üzerine sağ tıklayıp farklı kaydet diyerek efektli resminizi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

PhotoFunia Sitesine Girmek için tıklayınız

İşte Photofunia sitesinde yapılmış bazı resim örnekleri;

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle