neizm.com

Ricardo Quaresma Tekrar Beşiktaş’ta

Beşiktaş‘a ilk gelişinden ayrılışına kadar taraftarı en çok etkileyen futbolculardan birisi olan, taraftarın onu sevdiği kadar onun da taraftarları sevdiği bu gönül bağında aşk yeniden kazandı ve Ricardo Quaresma Beşiktaş’a geri döndü.

Q7 İle Yeniden!

Beşiktaş taraftarlarının yoğun çabasıyla tekrar gündeme gelen, Twitter’da TT olan Portekizli yıldız ve dünya Trivela keşfedicisi Quaresma, uzun bir aradan sonra tekrar siyah beyazlı formayı giyecek. Beşiktaş’a borcum var diyerek, gelmeden ne kadar hırslı olduğunu bu takım için faydalı olmaya çalışacağını belirten By Trivela’da en çok merak edilen sorulardan birisi “Quaresma kaç numaralı formayı giyecek ?” oluyor. Malum Beşiktaş’ta 7 numaralı formayı takımın bir diğer yıldızı, Avrupa kulüplerinin gözdesi, Gökhan Töre giyiyor. Gökhan Töre’nin bir jest yapması beklenmezken, Quaresma’nın tıpkı İnter’deki gibi 77 numaralı formayı da tercih edebileceği söyleniyor.

Beşiktaş döneminde gördüğü gereksiz kırmızı kartlarla oldukça eleştiri konusu olan Ricardo Quaresma’nın geçmişe oranla olgunlaşması takıma geri dönmesindeki en büyük etken. Ayrıca bir diğer önemli unsursa yıldız futbolcunun geçtiğimiz yıl Porto’da gösterdiği başarılı performans. Tabi geçen yıl en çok akılda kalan performansı Bayern Münih maçları. Geçtiğimiz yıl Q7, Porto formasıyla 30 Lig maçına çıkıp, 6 gol atıp 6 asist yaparken, 9 Şampiyonlar Ligi maçında da görev alıp 3 gol atma başarısı gösterdi. Toplamda ise 2014/2015 sezonunu 43 maç – 10 gol – 7 asist – 4 sarı kart ile tamamlarken hiç kırmızı kart görmedi.

2012/2013 sezonunda Beşiktaş’tan ayrılan Portekizli futbolcu yaklaşık 3 yıl aradan sonra tekrar Beşiktaş’ta. 2.Beşiktaş döneminde Ricardo Quaresma’ya başarılar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle