neizm.com

Samsung Eğilip Bükülen Pil Üretiyor

Samsung markası akıllı telefonların haricinde şimdi ise Pil Üretimine geçiş yapıyor. Bu konuda kararlı olan marka çok sayıda pil üretecek. İlk pil üretimi ise Eğilip Bükülen Pil özelliğinde. Yani Piller artık “ Esneyecek” ve küp halini alabilecek. Bu pilin amacı ise, şuan kullanılan pillerin patlama riski yada sertliğe bağlı olarak bazı sorunların olması. Ancak esneyen pili ellerinizle kıvırarak şekle sokabileceksiniz. İşte böylesine iyi bir pille sorunların aşılması bekleniyor. Aynı zamanda, Bükülen ve küp şekli alan pilden daha fazla enerji üretimi alma söz konusu olacak.

Samsung Eğilebilir Batarya

InterBattery adı altında piyasaya çıkacak olan yeni Pilin tarihi ise tam olarak net değil. Ancak haberin yayılmasıyla beraber sektördeki uzmanlarda yorumlarını yapmaya başladılar. Bazıları pile çok olumlu bakarken, bazı kişiler de olumsuz bakıyor. Olumsuz bakanların görüşü ise tam olarak istenilen düzeyde enerji üretiminin olmayacağı. Olumlu bakanlar ise, pilin normal ömrünü uzatacağını ve sağlıklı bir pil anlayışının olacağı yönünde.beklentilerinden biri de “ Patlamaz özelliğinde” olması. Piller bilindiği üzere fazla sıcaklardan veya diğer nedenlerden dolayı patlama riskiyle beraber karşı karşıya kalabiliyor. Ancak yeni pil özelliği sayesinde bu riskleri de azaltacak cinsten. Samsung bu konuda oldukça kesin gözüküyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle