neizm.com

Samsung Galaxy Note 3 Özellikleri ve Fiyatı

Samsung kullanıcıları firmanın Samsung Galaxy S4 modelini tanıtmasından sonra merakla en çok tercih edilen Galaxy modellerinden olan Samsung Galaxy Note 3 modelini beklemeye başladı. Teknoloji devi Samsung firması tarafından yapılan açıklamalara göre Galaxy Note 3 cihazı sorularına yanıt olarak yeni modelin çıkış tarihi ve ekran boyutu hakkında küçük bilgiler sundu. Sorulan diğer detayları yanıtlamayan Samsung’un S4’ün resmi olarak piyasaya çıkmasından sonra Galaxy Note 3‘ün tanıtım videolarını ve resimlerini yavaş yavaş yayınlaması bekleniyor. Yine çok fonksiyonel bir cihaz olması beklenilen Note 3 ile ilgili bazı bilgiler şöyle;

Samsung Galaxy Note 3 Ekran Boyutu

Yeni çıkardığı ürünleri durmadan geliştiren özellikle ekranlarında yaptığı teknolojik yenilikler ile rakiplerine fark atan Samsung’un yine Note 3 cihazı için yeni bir atılımı söz konusu. Çok yüksek bir olasılıkla Samsung Galaxy Note 3 modeli 5.9 inçlik Full HD Super AMOLED ekrana sahip olacak. Ortaya çıkan bazı haberlere göre ekran boyutunun 6.3 inç boyutunda olacağı söylense de bu ekran boyutu ile mini bir tablet gibi olacağından bir çok kişi tarafından bu boyutta olmasının zor olduğu belirtiliyor.

Samsung Galaxy Note 3 Çıkış Tarihi

Samsung’un Galaxy S modelinden sonra en çok tutulan modeli olan Note yine büyük ilgi göreceğe benziyor. Samsung GALAXY Note 3‘ün resmi olmayan ancak internete sızan bilgilere göre 06-11 Eylül 2013 tarihinde IFA Berlin konferansında tanıtılması bekleniyor.

Samsung Galaxy Note 3’ün Fiyatı

Modelin Avrupa’da 550 Euro yani 800 dolar gibi bir fiyat çevresinde satışa sunulması bekleniyor.Türkiye piyasasında ise bu fiyatın 2100-2200 lira aralığında olması muhtemeldir.

 

Samsung-Galaxy-Note-3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle