neizm.com

beylikdüzü escort

Samsung Galaxy Note 5 Özellikleri ve Fiyatı

Samsung Note ailesinin 5. ve en yeni üyesi olacak Note 5‘tin özelliklerinin nasıl olacağı oldukça merak ediliyordu. Galaxy S6 ve S6 Edge gibi yeni modellerinde sunduğu özelliklerle Note 5’in önceki modellere göre daha özellikli ve kullanışlı olması beklenilirken, dev firma bu kez aynı modelin Note 5 mini, Note 8892 tarzında modellerini çıkarmayacak. Süper Amoled ekrana sahip olacak Note 5’in 2K yada 4K olması bekleniyor. Ekranın bu şekilde olması da Edge serisindeki gibi kıvrımlı bir ekran yerine düz ekran olacağını gösteriyor. Samsung bu modelinde çipset olarak seçimini Exynos 7422 çipsetten yana kullanmış. Bu Exynos çipsetin tercih edilmesinin nedeni ise CPU, GPU, RAM, depolama ve modemin birarada bu çipsette bulunması.

Samsung Note 5 Resimleri Birçok kullanıcının özelliklerini merak ettiği Samsung Note 5’te merak edilen bir diğer nokta ise telefonun fiyatı. Samsung Note 5 Türkiye fiyatı hakkında resmi bir açıklama gelmezken, ön görüye göre bu ürünün fiyatı 2000 TL’den başlayacak. Fiyat özellikle cihazın hafızasına göre değişecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al