neizm.com

beylikdüzü escort

Samsung Galaxy S3 Yeni Batarya

Samsung Galaxy S3 için Samsung şirketi şarjı daha çok giden orjinal  yeni bir batarya çıkardı. Akıllı telefonlar muhteşem yepyeni özelliklerle gün geçtikce gelişse de bu teknoloji harikası ürünlerin en büyük sorunu şarjlarının uzun süreli olmaması. Samsung’un amiral gemisi olarak bilinen 2012 yılında piyasaya sürülen Samsung Galaxy S3’te batarya sorunu olan akıllı telefonlardan birisi. Koreli teknoloji devi Samsung bildiğiniz gibi akıllı telefon piyasasının yarısına hakim. Samsung’ta bu can sıkan batarya sorunun da kullanıcılarını memnun edebilmek için elinden geleni yapıyor. Evet Samsung, Galaxy S3 modeline sahip olan kullanıcıları için geliştirdiği yeni batarya ile kullanıcıların yüzünü güldürdü diyebiliriz.

Samsung yurt dışında 3000 mAh kapasitesine sahip yeni bir bataryayı satışa çıkardı. Samsung Galaxy S3′ün bataryası günlük standart kullanımda bir gün gidebiliyor ancak yine de bazı S3 kullanıcıları telefonlarını günübirlik şarj etmek istemeyebilir. Bu yüzden daha uzun süreli şarjım gitmeli diyenler bu ürünü kaçırmamalılar. Sadece batarya olarak satışa sunulan bu ürünün orijinal bataryadan az daha kalın olduğunu belirtelim. Hatta bu yüzden Samsung Galaxy S3 için geliştirilen bu batarya için yeni bir arka kapak da satışa sunulmuş.

Bu geliştirilen yeni batarya yurt dışında satışa sunuldu, fiyatı ise 65 dolar civarında. Şarjın uzun süreli dayanmasını sağlayan bu yeni bataryanın ülkemizde ne zaman satışa çıkacağı ise ne yazık ki henüz belli değil.

Samsung-Galaxy-S3-yeni-batarya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al