neizm.com

Samsung Galaxy S4’ün Eksikleri

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan yeni Samsung Galaxy S4, Samsung firmasının en son çıkardığı amiral gemisi durumundaki akıllı telefonu. Yeni bir telefon alacak olanlar veya telefonunu yenilemek isteyen tüketiciler yüzlerce akıllı telefon arasında kararsız kalıyor. Akıllı telefon piyasasının büyük bir bölümüne hükmeden Samsung‘un yeni özellikler, daha da geliştirerek çıkardığı Galaxy S4‘ün bazı eksik yönleri ortaya çıktı. Kullanıcıların dinlenerek ele alınan araştırmada en büyük eksikliğin Galaxy S4’ün yeni bir tasarımla değilde S3 tasarımıyla hemen hemen aynı olarak piyasaya çıkması görüldü. Yeni modelinde detaylı ve gelecek vaat eden özellikler sunan Samsung anlatılması güç ama önemli teknolojiler sunuyor.

S4’te ki uzaktan dokunmatik kontrol, en iyi akıllı telefon yarışı içinde bulunulan piyasaya için çok önemli bir özellik. Ancak yeni Galaxy modelinin bir diğer eksik yanı ise telefon boyutundan ötürü tek elle kullanılamaması. Giderek büyüyen cep telefon boyutlarına alışmaya başladığımız bu yıllarda Samsung bu eksikliği uzaktan dokunmatik kontrol ile kapatmaya çalıştığını söyleyebiliriz. Samsung Galaxy S4’ün tanıtılan bataryasına bakıldığında, 2600 mAh bataryası işlemci gücüne ve gelişen teknolojik özelliklere göre yetersiz gibi görünüyor. Ayrıca yeni modeldeki güçlü kamera özelliğide bataryanın çabuk bitmesine neden olacağı için her zaman kullanıcıların dert yandığı şarj sorunu S4’de de çözüm bulunamamış gibi duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle