neizm.com

Sarımsak Çayı Tarifi

Kadınların en büyük sorunu olan hatta birçok bayanın psikolojik olarak bir hayli etkilendiği çeşitli nedenlerle ortaya çıkan kilo problemine, her geçtiğimiz gün yeni bir çözüm yolu ortaya çıkıyor. Bu kilo verme yöntemlerine son olarak Dr. Ender Saraç’ın bulduğu sarımsak çayı ile zayıflama sayesinde birçok insan -özellikle bayanlar- fazla kilolarından kurtuldu. Hatta bu tarifi uygulamalarındaki en büyük etkende ünlü oyuncu Angelina Jolie’nin bu yöntem sayesinde zayıflaması oldu. Ünlü isimlerin zayıflama yöntemlerine oldukça ilgi gösteren halkımız bu tarifede bu nedenle yoğun ilgi gösterdi.

Bu kadar yoğun ilginin olduğu Sarımsak Çayına birçok farklı farklı tarif ortaya atıldı. Ancak bu tariflerin birçoğu hiçbir işe yaramadı. Bu nedenle bizde bu yazımızda orjinal sarımsak çayı tarifi olan Dr. Ender Saraç’ın sarımsak çayı tarifini sizlerle paylaşmak istedik. Sarımsak Çayı ile zayıflama hakkında şu konunun altını da çizmek gerekiyor. Sadece sarımsak çayı içerek fazla kilolarınızdan kurtulmak ne yazık ki mümkün değil. Bu çay sizin yağ yakımınızı hızlandıracaktır. Bu nedenle yediğiniz içtiğiniz gıdalara dikkat ederken sporunuzu aksatmamalı düzenli beslenmelisiniz. Sizde Sarımsak Çayını denemek istiyorsanız işte zayıflamanıza yardımcı olacak orjinal sarımsak çayı tarifi şu şekildedir.

Malzemeler:Sarımsak Çayı Tarifi

  • 2 su bardağı su,
  • 4 adet çay kaşığının ucu büyüklüğünde zencefil (kuru ya da taze olabilir),
  • 3 adet küçük boy rendelenmiş sarımsak,
  • Yarım tatlı kaşığı sıkılmış limon suyu,
  • 2 çay kaşığı bal,

Hazırlanışı;

2 su bardağı suyu derin bir tencerede kaynatın ve kaynamaya başladıktan sonra zencefilleri de içerisine atarak 6 dk boyunca kaynamaya bırakın.

Ardından karışımın altını kapatarak içerisine rendelenmiş durumda olan sarımsakları ve limon suyunu da ilave edin. Karışımınızı ılımaya bırakın ve ılıdıktan sonra da içerisine balı ilave ederek karıştırın. Çayınız içime hazır.

Kullanımı;

Çayı her gün düzenli olarak ve düzenli aralıklarda ne çok tok halde ne de çok aç halde olmayacak şekilde sabah ve akşam birer büyük çay bardağı kadar tüketin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle