Seçkin Özdemir Kimdir

Seçkin Özdemir, 25 Ağustos 1981 İstanbul doğumlu oyuncu, dj ve sunucudur. Liseye kadar İstanbul’da eğitimini aldıktan sonra Kocaeli Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olmuştur. Ardından “Müjdat Gezen Sanat Merkezi – MSM” de tiyatro eğitimi aldı. Şu sıralar Fox Tv’de başlayan Bir Aşk Hikayesi adlı dizide Korkut Ali adıyla rol almaktadır. Bu yazımızda bizde Seçkin Özdemir biyografisi, Seçkin Özdemir nerelidirSeçkin Özdemir’in boyu kaçtır ve Seçkin Özdemir resimleri gibi sorularınızı cevaplayan bir şekilde Seçkin Özdemir’i konu aldık. Yakışıklı oyuncu yükselen popülaritesi ile çok gözde işte Seçkin Özdemir’in hakkında bilgiler;

Oyuncu hakkında en çok araştırılan en çok merak edilen konuların başında boyu ve nereli olduğu geldiği için kariyerine göz atmadan önce boyu ve nereli olduğu hakkında bilgi vermek istedik. Seçkin Özdemir’in boyu 1.80 civarındadır. Sarışın mavi gözlü yakışıklı oyuncu Seçkin Özdemir İstanbul doğumludur.

2004 yılında My Radio’da beş ay boyunca drivetime’da interaktif bir program gerçekleştirdi. 2004 Ağustos’unda Number One TV’ye transfer olarak TV programı da yapmaya başladı. 2005 yılında Foster’s sponsorluğunda yaptığı Faraş adlı absürd programın ardından, 2006 yılında Gnctrkcll Seçkin Özdemir ile çalışmaya başladı. M.S.M’de aldığı tiyatro eğitiminin ardından Akbank, Ülker, Binboa Votka, Coca Cola ve Gnctrkcll reklam filmlerinde rol aldı.

İki yıldır Number One TV ve FM’de yönetmen Önder Kızılkan ile beraber Play adlı eğlence programını hazırlayıp sunmaktadır ve Gnctrkcll’nin tek TV sunucusudur. Ayrıca Gnctrkcll’nin Türkiye çapındaki organizasyonlarında sahne sunuculuğu yapmaktadır. Şu sıralar ise Fox TV’nin Bir Aşk Hikayesi adlı yeni dizisinde başrol oyuncusu olarak oynamaktadır. Dizide aldatılan, psikopat, yetimhane yetişmiş ve annesini arayan Korkut Ali karakterini canlandırmaktadır.

Seçkin Özdemir Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir