Sesi Çok Güzel Yarışması Başvuru İhbar Formu

Fox TV‘nin yeni yarışması Sesi Çok Güzel, ünlü isimlerin jüri üyeliğinde oldukça iddaalı. Daha önce ekranlarda hiç olmayan yarışma konsepti ile ses yarışmalarına yeni soluk katacak olan Sesi Çok Güzel başvuru katılım formu ihbar olarak biliniyor. Bu yarışma da yer alacak jüriler ise Gökhan Türkmen, Sibel Can ve Sertap Erener. Ayrıca Sesi Çok Güzel yarışmasının sunucusu da Emre Karayel olacak. Fox TV sürekli yayınlanan tanıtım reklamlarıyla birlikte yarışmaya artan ilgi sonucu programın reyting konusunda sorun yaşamayacağı şimdiden yapımcı ve kanalı mutlu ediyor.

Sesi Çok Güzel Yarışmasının Amacı

Bu yarışmada alışık olunandan ziyade başvuru adayları, başvuru yerlerine gitmeyecek. Bizzat jüri üyeleri başvuru adaylarının ayağına gidecek. Ancak jüri üyelerinin adayları dinlemeye gittiğinde yarışmacıların seçilmek için jüri adaylarını etkilemesi gerekmektedir. Bu yarışmada ayrıca yarışmacıların hayat hikayeleri de izleyenlere anlatıcalacak.

Sesi Çok Güzel İhbar Formu

Sesi Çok Güzel yarışmasında yarışmacıları bir tanıdıkları ihbar ederek onların yarışmaya katılmasına aracı olacaklar. Yani yarışmacılar kendi başvurmayacak. Sizinde çevrenizde sesini çok güzel bulduğunuz, güzel şarkı söyleyen arkadaşlarınız varsa onları videoya alarak Fox TV Sesi Çok Güzel Yarışmasına İhbar edebilirsiniz. İhbar formuna gönderilen videolarda ihbar edilen yarışmacı adaylar Türkiye’nin her neresinde olursa olsun jüri üyeleri bizzat kendileri ziyaret edecek.

13 Comments

  1. şanlı urfadan bir arkadaşım cok guzel sesivar lutfen dinlemelisin memnun kalırsın ihbarediyorum
    05355690126

  2. iyi günler trabzon tonyalı bır arkadasımın sesının karadenız muzıklerınde ıddealı oldugunu dusunuyorum ılgılenırsenız sevınırım 05464380619

  3. edirne keşan sesi cok guzel olan abimizin de elinden tut be sibel abla ihbar etmek istiyorus ama yapamıyorus

  4. Merhaba. Ben Ardahan’dan Nurçin. Bir arkadaşımı ihbar etmek istiyorum. Sesi gerçekten çok güzel. İlçede yapılan bir yarışmada birinci oldu. Kesinlikle dinlemelisiniz. Arkadaşıma çok güveniyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir