neizm.com

Skype Çoklu Oturum Açma Yaması

Msn‘in veda etmesinden sonra Skype‘ye kullanmak zorundayız. İnternet üzerinden sohbetlerine Skype üzerinden devam edenler Messenger’dan sonra uyum sıkıntısı çekiyor ve bazı durumlarda sorun yaşıyor. Bunlardan biriside aynı anda birden fazla oturum açmak. Windows Live Messenger’da çoklu oturum açabilirken Skype’a geçtikten sonra çoklu oturum açmak mümküün değildi. Birden fazla hesap açmak isteyenler için Skype çoklu oturum açma uygulamasını paylaşıyoruz. Kısaca uygulamadan bahsedecek olursak, kullanılabilmesi için öncelikle bilgisayarınızda Skype kurulu olması gerekiyor ve Windows işletim sistemi kullanıyor olmalısınız.

skype-coklu-oturum

Uygulamayı açtıktan sonra karşınıza gelen penceredeki alanları skype, kullanıcı adı ve şifre olarak doldurduktan sonra Add butonu ile hesap ekliyoruz.

Ardından masaüstü’ne yeni bir kısayol oluşturulmuş oluyor. Dilediğiniz zaman kısayol aracılığıyla ikinci oturumunuzu açabilirsiniz.

Uygulamayı buradan ebilirisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle