neizm.com

Subway Surfers Oyunu Bilgisayara İndir

Subway Surfer’s oyunu akıllı telefonlar için yazılmış bir oyundur ancak Subway Surfer’s oyunu bilgisayardan oynamakta mümkündür. Android ve İOS yazılımlarında en çok indirilen oyunların başında gelen Subway Surfer’s oyununu artık bilgisayarlardan da oynayabileceğiz. Çok fanatiği olan, bağımlılık yapan, en çok oynanılan oyunlar olan Subway Surfer’s oyunun amacı sişman bir adam ve onun köpeğinden kaçarak yol boyunca altınları toplamak. Ancak kaçarken önünüze çıkan engelleri çabuk düşünerek doğru yöne kullanacağınız tercihlerle aşmalısınız. Yoksa oyunu kaybediyorsunuz. Yoğun ilgi gören bu oyunu bilgisayarlarda oynamak isteyenler için Windows işletim sistemli bilgisayar versiyonu çıkarıldı.

 

  • Öncelikle oyunu indirmek için tıklayınız.
  • Zip uzantılı dosyayı açın.Açılan penceredeki klasörü çift tıklayarak Subway Surfer’s dosyasına tıklayın.
  • Ekran çözünürlülüğünü ayarlayın ve oynamaya başlayın.

Nasıl Oynanır?

Mouse yardımı ile ekrana basılı tutarak karşınıza çıkan engellere göre mouse’yi aşağı, yukarı, sağ ve sola sürükleyerek oynayabilirsiniz.

subway-surfers-bilgisayar

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle